Вулична відеокамера Dahua DH-IPC-HDBW8331EP-Z
12 936 ₴
- В наявності
+380 (97) 626-01-17
Отдел продаж
- +380 (73) 626-01-17Абонвідділ
- +380 (63) 411-68-52Відділ продажу
- +380 (95) 917-81-82Керівник
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
IP-відеокамера з роздільною здатністю 3 мП призначена для вуличного відеоспостереження. Має варіофакальний об'єктив 2,7-12 мм із кутом видимості 81-26 градусів. Працює з трьома потоками, обладнана функцією ROI, яка дає змогу виділити зони в кадрі та переглядати деталізованіше, водночас бачити всю ситуацію на моніторі. інтелектуальна, інфрачервона підсвітка додатково забезпечує регулювання інфрачервоних світлодіодів і запобігає засвіченню об'єкта. Функція відео аналітики допомагає виявити та розпізнати обличчя, а також виявити зміни в кадрі. Камера має можливості отримувати живлення по єдиному каналу завдяки функції POE.
Технічні характеристики:
| Модель | DH-IPC-HDBW8331EP-Z |
| Матриця | 3 Мп, 1/2.8" Exmor R CMOS |
|
Ефективні пікселі |
2048(H) x 1536(V) |
| Система сканування | Progressive |
| Швидкість електронного закриву | Авто / Ручная, 1/3~1/10000с |
| Мін. освітлення | Колір: 0.005 Люкс/F1.4, 0 люкс/F1.2 (Ік вмик) |
| Співвідношення сигнал/шум | Понад 50dB |
| Відеовихід | 1 канал BNC (1.0 Vp-p, 75Ω) |
| Дальність ІЧ-підсвітки | 50 метрів, Smart ІЧ-технологія |
| День/ніч | Авто (ICR)/Квіт/Ч/б |
| Компенсації задньої підсвітки | BLC / HLC / WDR 140dB |
| Баланс білого | Авто/Рожевий |
| Регулювання посилення | Авто/Рожевий |
| Придушення шуму | 3D DNR |
| Приватні маски | до 4 зон |
| EIS (електронна стабілізація зображення) | Підтримується |
| Ultra Defog (антитуман) | Підтримується |
| Фокусна відстань | 2.7 - 12 мм |
| Макс. апертура | F1.4 |
| Керування фокусом | Ручний |
| Кут огляду | H: 81.2°~25.8° |
| Керування об'єктива | Автодіафрагма (DC)/моторизований |
| Тип кріплення | На борту |
| Стиснення | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Роздільна здатність | 3 Мп (2048х1536) / 1080р (1920х1080) / 720р (1280х720) / D1 (704х576) / CIF (352х288) |
| Запис | Головний потік: 3Мп / 1080р (1-25 кадров/с) |
| Додатковий потік: D1 / CIF (1-25 кадрів/с) | |
| Третій потік: 1080р / 720р / D1 (1-25 кадрів/с) | |
| Потік | H.264: 40K ~ 10 Мб/с |
| Стиснення | G.711a / G.711u |
| Інтерфейс | 1 вхід / 1 вихід |
| Виявлення вторгнення | Є |
| Виявлення загородження | Є |
| Виявлення залишених і втрачених об'єктів | Є |
| Виявлення напрямку руху | Є |
| Аудіо виявлення | Є |
| Розпізнавання Ліць | Є |
| Підрахунок відвідувачів | Є |
| Теплова карта | Є |
| Інтерфейс | RJ-45 10/100/1000 Base-T |
| Протоколи | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, IP Filter, QoS, |
| Bonjour | |
| Сумісність | ONVIF, PSIA, CGI |
| Макс. кількість користувачів | 20 користувачів |
| Мобільні платформи | iPhone, iPad, Android, Windows Phone |
| Слот пам'яті | Мікро SD, до 128 Гб |
| Тривога | 2 входи/1 вихід |
| Живлення | DC 12В, PoE (802.3af) |
| Споживання | Макс. 12 Вт |
| Робочі температури | -30°C~+60°C, Less than 90% RH |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 |
| Розмір | ф159х117 мм |
| Вага | 800 г |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Виробник | Dahua Technology |
| Застосування | Вулична |
| Форм-фактор | Купольний |
| Тип матриці | CMOS |
| Тип камери | IP |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 936 ₴


