IP-відеокамера Dahua DH-IPC-HDBW2421RP-ZS
4 956 ₴
- Під замовлення
Відправка з 14 травня 2026+380 (97) 626-01-17
Отдел продаж
- +380 (73) 626-01-17Абонвідділ
- +380 (63) 411-68-52Відділ продажу
- +380 (95) 917-81-82Керівник
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мережева IP-відеокамера від бренда Dahua. Обладнана сучасною матрицею Cmos, працює в режимах день/ніч без перебою. Особливістю камери є функція Smart IR, контрольований процес засвічення зображення. Має функцію, завдяки якій камера може отримувати живлення по єдиному каналу, функцію розширеного динамічного діапазону, що покращує чіткість і деталізація на окремих зонах. Підтримує протокол Onvif, який організовує правильну роботу камери з пристроями інших виробників. Камера має купольну форму, виготовлена з якісного металу, а також антивандальний захист корпусу.
Технічні характеристики:
| Розмір матриці: | 1/3" |
| Виробник матриці: | CMOS |
| Кількість пікселів: | 4M(2688×1520), 3M(2048×1536/2304×1296), 1080P(1920x1080), 720P(1280×720), D1(704×576/704×480), CIF(352×288/352×240) |
| Чутливість: | 0.1/F1.4 (Квіт), 0/F1.4 (ІК вмик) лк |
| Співвідношення сигнал/шум: | > 50 дБ |
| Об'єктив: | 2.7-12 мм |
| Режим день/ніч: | ICR |
| Регулювання посилення: | AGC (автоматична: вмик./вимк.) |
| Баланс білого: | AWB |
| Система шумозаглушення: | 3D-DNR |
| Компенсація засвічення: | BLC |
| D-WDR | |
| HLC | |
| Детектор руху: | 4 зони |
| Приватні зони: | до 4 зон |
| Живлення/споживання: | DC12V/ < 9.75W, PoE (802.3af, Class 0) |
| Робоча температура: | -30 ~ +60 °C |
| Дальність ІЧ-підсвітки: | 30 |
| м | |
| Вага: | 400 г |
| Розміри: | Ø 122×88.9 мм |
| Робоча вологість: | 95% |
| Швидкість передавання: | H264:24K ~ 8192 Кбіт/с |
| Рівень захисту корпусу: | IP67, IK10 |
| Збільшення (оптичне/цифрове): | -/16x |
| Роз'єми: | живлення |
| RJ-45 (10/100BASE-T) | |
| PoE | |
| Встановлення: | вулична |
| Модель: | DH-IPC-HDBW2421RP-ZS |
| Виробник: | Dahua |
| Гарантія: | 12 мес. |
| Карта пам'яті: | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Швидкість записування: | Основной поток: 4M (1~20 к/с), 2M (1~25/30 к/с) |
| Додатковий потік: D1, CIF (1 ~ 25/30 к/с) | |
| Тип відеокамери: | антивандальна |
| купольна | |
| всепогодна | |
| Під'єднання до мережі: | RJ45 |
| Тип кріплення об'єктива: | автоматичний фокус |
| моторизований об'єктив | |
| Кількість світлодіодів: | 2 шт. |
| Підтримувані формати: | H.264 |
| Протоколи/системи/функції: | HTTP; HTTPs; TCP; ARP; RTSP; RTP; UDP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; PPPOE; IPv4/v6; QoS; UPnP; NTP; Bonjour; 802.1x; Multicast; ICMP; IGMP; ONVIF, PSIA, CGI |
| Кут панорамування: | 0° ~355° |
| Кут нахилу: | 0° ~75° з автопереворотом 0°/90°/180°/270° |
| Особливості моделі: | функції Smart IR, ROI 4 зони, EIS |
| Підтримка браузерів ПК: | IE, Chrome, Firefox, Safari, Smart PSS, DSS, Easy4ip |
| Підтримка мобільних браузерів: | IOS, Android |
| Матрица: | 4 Mp progressive CMOS |
| Матеріал: | метал |
| Кут огляду: | 100°~35°, 54°~20 |
| Функції | дзеркальне зображення |
| анти-туман | |
| Одночасне під'єднання: | не більш ніж 10/20 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Виробник | Dahua Technology |
| Форм-фактор | Купольний |
| Тип матриці | CMOS |
| Тип камери | IP |
| Країна виробник | Китай |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 956 ₴


