Виносна IP-відеокамера Hikvision DS-2CD6426F-50
13 363 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 14 травня 2026+380 (97) 626-01-17
Отдел продаж
- +380 (73) 626-01-17Абонвідділ
- +380 (63) 411-68-52Відділ продажу
- +380 (95) 917-81-82Керівник
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мережева Ip-камера від виробника Hikvision. Ця модель підходить як для вуличного, так і для внутрішнього встановлення. Має сучасну матрицю Cmos, кольоровий фіксований об'єктив. Структура камери виносна може бути від 4 м до 8 м. Вбудована функція цифрового шумозаглушення дає змогу отримати чистий сигнал без перешкод і чітке зображення, а детектору правильно розрізнити перешкоди від руху в кадрі. Підтримує протокол Onvif , який поєднує роботу камери з пристроями від інших виробників і функцію ROI максимум на 4 зони. Має функцію динамічного діапазону. Корпус циліндричної форми з максимальним рівнем захисту.
Технічні характеристики:
| Виробник | Hikvision |
| Встановлення | внутрішня/зовнішня |
| Тип камери | циліндрична |
| ІЧ-підсвітка | Немає |
| Світлочутливість | нормальна |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Роздільна здатність MP | 2 Mp |
| Тривожні входи | 1 |
| Тривожні виходи | 1 |
| Колірність | Кольорова |
| Матриця | 1/1.8 Progressive Scan CMOS |
| Компенсація заднього світла | є |
| Баланс білого | автоматичний |
| Тип всепогодного захисту | IP66 |
| Режим ДЕНЬ/НІЧ | ІЧ-фільтр з автоматичним вимикачем |
| Тип роз'єму | RJ-45 |
| Чутливість | 0.02 Люкс |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Швидкість затвора | 1/3c ~ 1/10.000c |
| Швидкість передавання відео (макс.) | 16 Мб/с |
| Керування затвором | автоматичне/ручне |
| Вологість, не більш ніж | 80% |
| Робоча температура | -30°C /60°C |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Детектор руху | програмний |
| Ефективні пікселі | 1920 х 1080 пікс. |
| Кут огляду по горизонталі | 105° |
| Особливості | 3D-DNR/DWDR/BLC/Аудіо вх/вих/Тревовняні вх/вих/Слот пам'яті micro SD |
| Живлення | 12В DC |
| Підтримка протоколів | HTTP /SMTP /DNS /DDNS /NTP /RTSP /RTP /DHCP /PPPoE /TCP/IP |
| Слот пам'яті | micro SD до 128 Гб |
| Протоколи керування | Hikvision |
| Wi-fi | немає |
| Колір | сірий |
| Матеріал корпусу | метал |
| Інтерфейси | Ethernet /1-RJ45 10M/100M |
| Розміри (мм) | Ф111x82 |
| Стандарт | IP (цифровий) |
| Частота кадрів | 2 МП - 25 кадрів/с |
| MODEL | DS-2CD6426F-50 / 4 mm |
| Мінімальна освітленість | 0.02 Люкс/ F2.0; 0 Люкс з ІЧ |
| Лінза | f=4мм / F2.0 |
| Динамічний діапазон | DWDR |
| Цифрове шумозаглушення | 3D DNR |
| Відео Bit Rate | 32Kbps ~ 16 Mbps |
| BLC | Є |
| ROI | Підтримується |
| Сумісність | ONVIF /CGI /ISAPI /PSIA |
| Сховище | NAS (NFS,SMB / CIFS) /ANR |
| Вага | 500г |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Hikvision |
| Тип матриці | CMOS |
| Тип камери | IP |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" |
| Робота з зображенням | |
| DNR | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 363 ₴


