Вулична мережева камера Dahua DH-IPC-HDBW2300RP-Z
4 959 ₴
- Немає в наявності
- +380 (73) 626-01-17Абонвідділ
- +380 (63) 411-68-52Відділ продажу
- +380 (95) 917-81-82Керівник
IP-камера відомої марки має можливості працювати через мережу інтернет. Має вбудовану матрицю Cmos з роздільною здатністю 3 мегапікселі. Камера варіофакальна, кут огляду об'єктива на настроюється у разі установлення й обладнана всіма характеристиками для організації відеоспостереження. Підтримує протокол, який поєднує роботу з обладнанням від інших виробників. Має функцію Poe можливості, якою дають змогу отримати живлення для камери по єдиному каналу, працює з високою швидкістю передавання даних. Може працювати в режимах день/ніч у темряві підсвічується інфрачервоною підсвіткою на дальності до двадцяти метрів, зберігаючи якість відеознімання. Корпус камери виготовлений із металу з антивандалевим всепогодним захистом.
Технічні характеристики:
| Розмір матриці: | 1/3" |
| Виробник матриці: | CMOS |
| Кількість пікселів: | 3M(2048x1536), 1080P(1920x1080), 1.3M(1280×960), 720P(1280×720), D1(704×576/704×480), CIF(352×288/352×240) |
| Електронний закрив: | 1/3(4) ~ 1/10000 сек. |
| Чутливість: | 0. 01/F1.4 (Квіт), 0/F1.4(ІК вмик.) лк |
| Співвідношення сигнал/шум: | >50 дБ |
| Об'єктив: | 2.7 - 12 мм |
| Режим день/ніч: | ICR |
| Регулювання посилення: | AGC (автоматична: вмик./вимк.) |
| Баланс білого: | AWB |
| Система шумозаглушення: | 3D-DNR |
| Компенсація засвічення: | BLC |
| D-WDR | |
| HLC | |
| Приватні зони: | до 4 зон |
| Живлення/споживання: | DC12V, PoE (802.3af) / <8.5W |
| Робоча температура: | -30 ~ +60 °C |
| Дальність ІЧ-підсвітки: | 20 |
| м | |
| Вага: | 500 г |
| Розміри: | Ø 122 x 89 мм |
| Діафрагма: | F1.4 |
| Робоча вологість: | 95% |
| Швидкість передавання: | H.264H: 40K ~ 8192 Кбіт/с; MJPEG: 40K~16384 Кбіт/с |
| Рівень захисту корпусу: | IP66, IK10 |
| Вандалозахищений корпус: | да |
| Роз'єми: | RJ-45 (10/100BASE-T) |
| PoE | |
| Встановлення: | вулична |
| Модель: | DH-IPC-HDBW2300RP-Z |
| Виробник: | Dahua |
| Інші найменування відеокамери: | IPC-HDBW2300RP-Z, IPC-HDBW2300RP, HDBW2300RP, HDBW2300R |
| Гарантія: | 12 мес. |
| Швидкість записування: | Основний потік: 3М (1 ~ 20 к/с), 1080p (1 ~ 25/30 к/с) |
| Допоміжний потік: D1/CIF (1 ~ 25/30 к/с) | |
| Тип відеокамери: | антивандальна |
| купольна | |
| всепогодна | |
| Під'єднання до мережі: | RJ45 |
| Тип кріплення об'єктива: | M12 |
| Підтримувані формати: | H.264 |
| MJPEG | |
| Протоколи/системи/функції: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, IP Filter, QoS, Bonjour, ONVIF, PSIA, CGI |
| Підтримка мобільних браузерів: | iPhone, iPad, Android, Windows Phone |
| Матрица: | 3 Mp progressive scan CMOS |
| Матеріал: | метал |
| Кут огляду: | 92°~28° |
| Синхронізація: | внутрішня |
| Фокусування: | авто |
| вручну | |
| Одночасне під'єднання: | не більш ніж 20 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Виробник | Dahua Technology |
| Форм-фактор | Купольний |
| Тип матриці | CMOS |
| Тип камери | IP |
| Країна виробник | Китай |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Вуличне |
- Ціна: 4 959 ₴


