16-канальний відеореєстратор Dahua NVR4216-8P
7 560 ₴
- Під замовлення
Відправка з 14 травня 2026+380 (97) 626-01-17
Отдел продаж
- +380 (73) 626-01-17Абонвідділ
- +380 (63) 411-68-52Відділ продажу
- +380 (95) 917-81-82Керівник
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Технічні характеристики:
| Відеокодек: | H.264 |
| M-JPEG | |
| Двусторонний звук: | є |
| Розділення екрана: | 1 / 4 / 8 / 9 / 16 |
| Тривожні входи: | 4 |
| Тривожні виходи | 2 |
| Роздільна здатність екрана: | 1280 x 1024 |
| 1280 x 720 | |
| 1024 x 768 | |
| 1920 x 1080 | |
| Функція OSD: | ім'я відеокамери спостереження |
| дата | |
| час | |
| втрата відео | |
| запис | |
| детекція руху | |
| блокування відеокамери | |
| Другий відеопотік: | для мобільних пристроїв (відео з роздільною здатністю QCIF) |
| Розклад записування: | є |
| Передзаписування: | 1~30 сек. |
| Післязаписування: | 10~300 сек. |
| Бітрейт: | 48 ~ 4096 кб/с |
| Детекція руху: | є |
| Інтерфейси: | RS-485 |
| 2 SATA | |
| RS-232 | |
| 2 USB | |
| Під'єднання до мережі: | RJ-45 (10/100/1000 M) |
| Мережеві функції: | TCP/IP |
| UDP | |
| DHCP | |
| DNS | |
| IP Filter | |
| PPPOE | |
| DDNS | |
| FTP | |
| Alarm Server | |
| IP Search | |
| NTP | |
| UPNP | |
| Onvif | |
| RTSP | |
| IPv4/IPv6 | |
| HTTP | |
| SMTP | |
| Можливості роботи через мережу: | моніторинг |
| керування PTZ камерами | |
| перегляд записів | |
| керування системою | |
| завантаження архівів | |
| перегляд журналу подій | |
| WEB-інтерфейс: | є |
| Одночасний перегляд: | 1/4/9/16 каналов |
| Пошук відеозаписів: | дата/час |
| детекція руху | |
| з тривогою | |
| посекундно (послідовно) | |
| Архівування записів: | Flash диск |
| завантаження через мережу | |
| HDD | |
| Живлення відеореєстратора: | AC 100~240 V, 50/60 Hz |
| Споживання: | без HDD — 60 Вт |
| Діапазон робочих температур: | -10 ℃ ... +55 ℃ |
| Вологість: | 10 - 90 % |
| Розміри відеореєстратора: | 375×285×50 мм |
| Вага відеореєстратора: | 2.5 кг без HDD |
| Гарантія: | 12 мес. |
| Країна виробник: | Китай |
| Операційна система: | Linux |
| Режим роботи: | пентаплекс |
| Аудіовходи: | 1 |
| Аудіовиходи: | 1 |
| Керування відеореєстратором: | за допомогою миші |
| через передню панель | |
| ІЧ- пульт дистанційного керування | |
| через мережу | |
| Тип відеореєстратора: | IP (NVR) |
| Підтримка мобільних пристроїв: | iPhone |
| iPad | |
| Android | |
| Windows Phone | |
| Тип під'єднуваних камер: | IP |
| Відеовиходи: | VGA |
| HDMI | |
| Бітрейт: | 200 Mbps |
| Кількість каналів: | 16 |
| USB-інтерфейс: | 1 USB 3.0, 1 USB 2.0 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| VGA відеовихід | Так |
| HDMI відеовихід | Так |
| Виробник | Dahua Technology |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Кількість каналів | 16 |
| Операційна система | Linux |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Країна виробник | Китай |
| Формат стиснення | H. 264 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 560 ₴


