Купольна антивандальна камера Partizan IPD-VF4MP-IR POE
2 900 ₴
- В наявності
+380 (97) 626-01-17
Отдел продаж
- +380 (73) 626-01-17Абонвідділ
- +380 (63) 411-68-52Відділ продажу
- +380 (95) 917-81-82Керівник
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
IP-камера марки PARTIZAN має купольний, ативандальний вигляд і корпус. Слугуватиме гарним вибором в організації якісного відеоспостереження. Обладнана матрицею 1/3 OmniVision і об'єктивом, у якому фокусна відстань регулюється 2,8-12 мм за потребами на об'єкті, що охороняється. Живлення камера може отримувати по єдиному каналу POE. Камера мережева та під'єднується до будь-якого мобільного пристрою або до комп'ютера, є режим день/ніч у темний час підсвічує інфрачервона підсвітка, водночас покращуючи зображення знімання.
Технічні характеристики:
| Розмір матриці: | 1/3" |
| Виробник матриці: | OmniVision |
| Кількість пікселів: | 2592x1520, 2048x1536, 1280x720, 704x576 |
| Електронний закрив: | 1/50-1/10000 с |
| Чутливість: | 0.01 лк |
| Співвідношення сигнал/шум: | 39 дБ |
| Об'єктив: | 2.8-12 мм |
| Режим день/ніч: | ICR |
| Регулювання посилення: | AGC (автоматична: вмик./вимк.) |
| Компенсація засвічення: | BLC |
| D-WDR | |
| Приватні зони: | + |
| Живлення/споживання: | DC12V, PoE / 800mА |
| Робоча температура: | -20 ~ +55 ° С |
| Дальність ІЧ-підсвітки: | 30 |
| м | |
| Вага: | 810 г |
| Розміри: | Ø 119x112 мм |
| Швидкість передавання: | 512 - 8192 Кб/с |
| Рівень захисту корпусу: | IP55, IK10 |
| Роз'єми: | живлення |
| RJ-45 (10/100BASE-T) | |
| PoE | |
| Встановлення: | вулична |
| Модель: | IPD-VF4MP-IR POE |
| Виробник: | Partizan |
| Гарантія: | 36 місяців |
| Формат стиснення: | H.264 |
| H.265 | |
| Швидкість записування: | Основний потік: PAL: 2592x1520@15, 2048x1536@25; NTSC: 2592x1520@15, 2048x1536@30 |
| Додатковий потік: PAL: 1280x720@25, 704x576@25; NTSC: 1280x720@30, 704x576@30 | |
| Тип відеокамери: | всепогодна |
| купольна | |
| антивандальна | |
| Під'єднання до мережі: | RJ45 |
| Тип кріплення об'єктива: | M12 |
| Кількість світлодіодів: | 15 шт. |
| Протоколи/системи/функції: | Cloud, NiP, DDNS, IPFilter, E-mail, NTP, PPPoE, UPNP, FTP, RTSP, HTTP, Partizan SDK, ONVIF 2.4+ |
| Підтримка браузерів ПК: | Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome, Partizan Device Manager, Partizan CMS |
| Підтримка мобільних браузерів: | Partizan Pro, Partizan Cloud Storage |
| Матриал: | метал |
| Кут огляду: | 81°-23°, 57°-15° |
| Функції: | повільний закрив |
| Фокусування: | вручну |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Виробник | Partizan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Форм-фактор | Купольний |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | PoE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴



