Внутрішня IP-камера HIKVISION DS-2CD2420F-IW
2 458 ₴
- В наявності
+380 (97) 626-01-17
Отдел продаж
- +380 (73) 626-01-17Абонвідділ
- +380 (63) 411-68-52Відділ продажу
- +380 (95) 917-81-82Керівник
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Двомегапіксельна IP-камера марки HIKVISION розроблена для організації якісного відеоспостереження всередині приміщення. Обладнана сучасною матрицею Cmos, цифровим об'єктивом 2,8 мм, у якому кут огляду регулюється до 92 градусів. Працює в режимі день/ніч у темну пору доби передбачена інфрачервона підсвітка з дальністю до десяти метрів. Записування відео спостереження відбувається зі швидкістю 25 кадрів на секунду та стискається у форматі H.264. Звміщається в роботі з пристроями інших виробників завдяки протоколу ONVIF. Більше на нашому сайті.
Технічні характеристики:
| Матриця | 1/3” Progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Чутливість | 0.07лк @( F1.2, AGC вкл.), |
| 0 лк з ІЧ | |
| Кріплення об'єктива | М12 |
| Об'єктив | 2.8 мм @F2.0 (4 мм опція) |
| Кут огляду | 92° |
| Електронний закрив | 1/25-1/100,000с |
| Режим «День/ніч» | Механічний ІЧ-фільтр (ICR) |
| Широкий динамічний діапазон | Цифровий WDR |
| Цифрове шумозаглушення | 3D DNR |
| Стиснення | H.264/MJPEG |
| Швидкість передавання | 32 кб/с ~ 16 Мб/с |
| Аудіостиснення | G.711/G.726 |
| Подвійний потік | Да |
| Зображення | Макс. Роздільна здатність 1920 x 1080 |
| Кадров/с | 25 к/с (1920 x 1080), |
| 25к/с (1280 x 720) | |
| Налаштування зображення | Яскравість, контраст, насиченість налаштовуються через клієнтське ПЗ або веб браузер |
| Мережа | Мережеве зберігання даних NAS (iSCSI опціонально) |
| Спрацьовування тривоги | Датчик руху/Детектор руху/Заміна відео/ Втрата відео/роз'єднання мережі/Конфлікт IP адрес / Контроль зберігання даних |
| Протоколи | TCP/IP, HTTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, PPPoE, SMTP, NTP, SNMP, HTTPS, FTP,802.1x, |
| Qos (SIP, SRTP, IPv6 опція) | |
| Функції | Захист паролем, Водяні знаки |
| Сумісність | ONVIF, PSIA, CGI |
| Інтерфейс | Мережевий інтерфейс 1 RJ45 10 M/100 M Ethernet |
| Локальне зберігання | Вбудований слот для SD-карти до 64 Гб |
| Загальна | Живлення 12 В DC ± 10% |
| Споживана потужність | 6 Вт макс. |
| Дальність дії ІЧ | до 10 м. |
| PIR-датчик | Кут виявлення: 80° Дальність виявлення: 10 м. |
| Робочі умови | -10°С — 60°С |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Виробник | Hikvision |
| Застосування | Внутрішня |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Тип матриці | CMOS |
| Тип камери | IP |
| Країна виробник | Китай |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 458 ₴



