Вулична камера SVS-30DG2,4IP/28-12 POE
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
+380 (97) 626-01-17
Отдел продаж
- +380 (73) 626-01-17Абонвідділ
- +380 (63) 411-68-52Відділ продажу
- +380 (95) 917-81-82Керівник
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зовнішня IP— камера 2.4MP купольного вигляду з матрицею 1/2"8 і регульованим об'єктивом у діапазоні від 2,8 мм до 12 мм. Підтримує протокол ONVIF який поєднує роботу з пристроями інших виробників. Працює в режимі день/ніч, а з інфрачервоною підсвіткою з дальність до сорока метрів покращує якість і видимість зображення у темну пору доби, обладнана функцією POE , завдяки чому камера отримує живлення по єдиному каналу або ж стандартно за кабелем крученою парою. Корпус камери сірий, погодостійкий.
Технічні характеристики.
| Матриця | 1/2.8" High-resolution CMOS Sensor SONY IMX322 |
| Процесор | Ambarella A5S66 |
| Об'єктив | 2,8-12 mm |
| Роздільна здатність | 2,4 Мп |
| Колірність | Кольорова |
| ІЧ-підсвітка, м | до 40 |
| Чутливість, Люкс | 0,01 |
| IR-CUT | + |
| 3D NR — Приглушення шумів | + |
| DWDR — Розширений динамічний діапазон | + |
| FLK | + |
| PoE | + |
| Дзеркальне відтворення | + |
| Детекція руху | + |
| Кріпити | універсальне |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SVS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | PoE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Вуличне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



