Внутрішня та зовнішня камера SVS-30DW2,4IP/28-12 POE
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
+380 (97) 626-01-17
Отдел продаж
- +380 (73) 626-01-17Абонвідділ
- +380 (63) 411-68-52Відділ продажу
- +380 (95) 917-81-82Керівник
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зовнішня 3MP IP— камера купольного вигляду з матрицею 1/2"8 і регульованим об'єктивом у діапазоні від 2,8 мм до 12 мм кута огляду. Підтримує протокол ONVIF який поєднує роботу з пристроями інших виробників. Працює в режимі день/ніч, а з інфрачервоною підсвіткою з дальність до сорока метрів покращує якість і видимість зображення у темну пору доби, обладнана функцією POE , завдяки чому камера отримує живлення по єдиному каналу або ж стандартно за кабелем крученою парою. Корпус камери білий. погодостійкий. Більше на нашому сайті.
Технічні характеристики:
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Тип встановлення | внутр/зовнішня |
| Тип кріплення | настінний/стельовий |
| Колір корпусу | білий |
| Матриця | 1/2.8" High-resolution CMOS Sensor SONY IMX322 |
| Процесор | Hi3516C |
| Роздільна здатність | 1080P (1920х1080) |
| Об'єктив | 2.8-12 mm, 3Mp |
| ІЧ-підсвітка, дальність | є, 30 м |
| Мін. чутливість | 0.01 Lux |
| Мережевий порт | є |
| Потік (основний) | 1080P/720P@30fps |
| Потік (допоміжний) | 704*576"30fps,352*288@30fps |
| Підтримувані протоколи | IPv4, HTTP, TCP/IP, FTP, NTP, RTSP, UDP, SMTP, DNS, DDNS |
| Мобільний перегляд | iPad / iPhone / Android/Android Pad |
| ONVIF-сумісність | Да, ONVIF 2.4 |
| Користувачі | До 10 |
| Відеокомпресія | H.264, JPEG, AVI |
| POE | є виносна |
| Функція day&night | є |
| ІЧ-фільтр | є |
| Приватні зони | є |
| Детекція руху | є |
| Компенсація фонового засвічення (BLC) | є |
| Цифрове збільшення динамічного діапазону (DWDR) | є |
| Цифрове шумозаглушення (DNR) | є 3DNR |
| Контроль мерехтіння зображення (FLK) | є |
| Дзеркальне відтворення | є |
| Напруга живлення (В) | 12В |
| Струм споживання (мА) | 700mA |
| Діапазон температур | -10~+50C |
| Габаритні розміри (мм) | 105.8(H) x 135(D) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SVS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | PoE |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



