IP видеодомофон Dahua DH-VTH1510CH
3 647 ₴
- Під замовлення
Відправка з 13 травня 2026+380 (97) 626-01-17
Отдел продаж
- +380 (73) 626-01-17Абонвідділ
- +380 (63) 411-68-52Відділ продажу
- +380 (95) 917-81-82Керівник
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Технічні характеристики:
| Процесор | Вбудований мікроконтролер |
| Операційна система | Вбудована операційна система LINUX |
| Розмір дисплея | Кольоровий 7-дюймовий TFT |
| Стандарт відеостиснення | H.264 |
| Записування відео | Примусово або за активної функції автовідповідача |
| Роздільна здатність відео | 800 х 480 |
| Аудіовхід | Всеспрямований мікрофон |
| Аудіовихід | Вбудований динамік |
| Двоспрямована зв'язок | Підтримка двосторонніх розмов |
| Дзвінки | З монітора на монітор (інтерком) або на ПК служби підтримки з телефонною книгою; змінні мелодії виклику; заборона виклику |
| Індикація | Живлення, стану мережі, пропущених викликів і заборони на приймання викликів у режимі очікування |
| Функції керування | Механічні клавіші (тривога, захист, відеомови, моніторинг, розблокувати), технологія сенсорного екрана |
| Тривожні входи | Підтримка 8 каналів введення, 1 вихід |
| Ethernet | Саморегулювальна, 10/100 Мбіт/с |
| Мережевий протокол | TCP / IP |
| Живлення | DC 10 — 15 В, або PoE |
| Споживана потужність | кодити: ≤ 1.5Вт, Робота: ≤7Вт |
| Робоче середовище | Температура: -10° ~ +60°С, Вологість: 10 ~ 90% RH |
| Розміри | 200 х 126 х 22 мм |
| Вага | 0.8кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Виробник | Dahua Technology |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Кількість абонентів | 1 |
| Протокол зв'язку | IP |
| Зв'язок з абонентом | Дуплексна гучний зв'язок |
| Тип встановлення | Накладної |
| Країна виробник | Китай |
| Входи для підключення | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 647 ₴


