Автономна клавіатура YLI ELECTRONIC YK-968
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1313
+380 (97) 626-01-17
Отдел продаж
- +380 (73) 626-01-17Абонвідділ
- +380 (63) 411-68-52Відділ продажу
- +380 (95) 917-81-82Керівник
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автономний кодовий контролер із сенсорною клавіатурою та зчитувачем карток до 1000 екземплярів. Призначений для встановлення в приміщенні будь-якого типу, має додаткову кнопку дзвінка.
Технічна характеристика:
| Модель | YK-968 |
| Розміри | 120 x 78 x 22 (мм) |
| Напруга живлення | DC 12V ± 10% |
| Споживаний струм | <100mA |
| Пам'ять | 1000 карт |
| Відстань зчитування карти | Максимум 1-15 см |
| Тип ID картки | EM карта,125KHZ |
| Ступінь захисту | IP55 |
| Вага | 0.11 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість кнопок | 12 шт. |
| Мінімальна довжина коду | 4 |
| Максимальна довжина коду | 6 |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


