

Дверний дотягувач Dorma TS 77 EN 2
Цену уточняйте
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 37
+380 (97) 626-01-17
Отдел продаж
- +380 (73) 626-01-17Абонентский отдел
- +380 (63) 411-68-52Отдел продаж
- +380 (95) 917-81-82Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Доводчик TS 77 EN 2 з ліктьовою тягою встановлюється на двері вагою до 40 кг. Чудово підходить для встановлення на пластикові двері.
Технічна характеристика:
| Вага дверей: | до 40 кг |
| Ширина стулки: | до 850 мм |
| Тяга: | ліктьова |
| Температурний режим: | від -15 °C до +40 °C |
| Країна-виробник: | Германия |
| Колірні рішення: | білий, коричневий, срібло |
| Монтаж: | універсальний рознімний важіль |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dorma |
| Страна производитель | Германия |
| Вид доводчика | Верхнего расположения |
| Способ монтажа | Накладной |
| Масса дверного полотна, до | 40 кг |
| Ширина дверного полотна | 80 мм |
| Материал | Алюминий |
| Покрытие | Хром |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Конструкция доводчика | Рычажный |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


